Skip to main content

Конкурс журналістських робіт на краще висвітлення теми відновлення України та євроінтеграції

26/03/2024

Оголошуємо про проведення конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення теми відновлення України та євроінтеграції серед журналістів регіональних ЗМІ та місцевих видань «Відновлення України: шлях до єдності».

Конкурс проводиться в рамках проєкту «Зміцнення потенціалу місцевих і регіональних журналістів з інформування про відновлення та євроінтеграцію України», який реалізує ІСАР Єднання за фінансової підтримки Євросоюзу та Німецького фонду Маршалла США.

Метою конкурсу є підтримка та стимулювання якісного та об’єктивного журналістського висвітлення теми відновлення України та процесу її євроінтеграції.

Конкурс проводиться серед журналістів(ок), матеріали яких були розміщені у всеукраїнських, регіональних та місцевих ЗМІ усіх типів (теле- та радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа) та форм власності (державної, комунальної, приватної) у таких номінаціях:

  • Найкращий аналітичний матеріал «Зміни у фокусі». Номінація для найбільш глибокого та інформативного аналізу процесів відновлення України та/чи її євроінтеграції, який дозволяє читачам зрозуміти складні аспекти цих процесів.
  • Найкращий репортаж «Об’єктивний погляд». Номінація за найбільш об’єктивний репортаж про події, зміни та досягнення в сфері відбудови України та її євроінтеграції.
  • Найкращий інформаційно-аналітичний блок «Візуалізація перетворень» Відзначення за найефективніше використання графіків, інфографіки, діаграм та інших засобів візуалізації для пояснення складних процесів відбудови України та її євроінтеграції.
  • Найкращий матеріал молодого журналіста «Молода акула» Відзнака за найкращий матеріал на тему відбудови/відновлення України та євроінтеграції, створений молодими журналістами до 30 років.
  • Спеціальна номінація «Громадський вплив». Нагорода за матеріал, який здатний змінювати уявлення аудиторії про важливість та перспективи відбудови України та її євроінтеграції та сприяти розвитку громадянського суспільства.

Переможець конкурсу у кожній номінації отримає грошову винагороду 940 євро, еквівалентно у гривні, згідно законодавства України.

Для участі у Конкурсі необхідно надіслати на електронну скриньку media.bst@ednannia.ua із темою листа «Конкурс журналістських робіт»:

  • заповнену заявку на участь у Конкурсі;
  • заповнену згоду на обробку персональних даних;
  • сам матеріал (статті, репортажі, аналітичні матеріали), аудіо- або відеозаписи (згідно вимог конкурсу).

Подані матеріали повинні бути супроводжені інформацією про назву ЗМІ, дату та місце публікації. Термін прийому заявок та матеріалів для участі у конкурсі: до 12:00, 10 квітня 2024 року.

Більше інформації про конкурс, вимоги до робіт та зразки заяви на участь у конкурсі можна знайти тут

,