«Ми не втомилися» — це не просто назва проєкту Харківського Благодійного фонду «Сестра милосердя», а гасло, з яким команда організації працює вже багато років.
Ще з 2014 року фонд надає допомогу людям, які постраждали від військових дій — військовим та їхнім родинам, а також родинам загиблих та зниклих безвісти.
Коли розпочалася повномасштабна війна 24 лютого, діяльність фонду посилилася, адже тепер щоденно велика кількість цивільного населення потерпає від військової агресії.
«Тепер у Харкові є серйозна проблема — постійні обстріли, тому є і військові поранені, і містяни, є і діти поранені, — каже президентка благодійного фонду «Сестра милосердя» Ярина Чаговець. — Поранених стало більше, ніж було».
Сьогодні для Фонду — це найбільший виклик!
Складнощів додалось через тимчасову відсутність палива на заправках, значне збільшення його вартості, а також через погіршення стану доріг збільшилась кількість поломок автотранспортних засобів.
Сьогодні команда Фонду продовжує допомагати:
- військовому шпиталю та лікарням, які приймають постраждалих у Харкові та області;
- родичам, які розшукують та відвідують потерпілих або забирають померлих;
- заново створеним польовим відділенням шпиталю в різних куточках Харківської, Луганської, Донецької та Полтавської областей тощо.
Окрім ліків, Фонд також збирає і розвозить гуманітарні вантажі (зокрема до польових шпиталів й ТРО), закуповує й доставляє необхідні будівельні матеріали, запчастини з інших міст.
Більше про роботу БФ «Сестра милосердя» дивіться в інтерв’ю Ярини Чаговець для «Суспільне Харків».
Проєкт «Ми не втомилися» реалізується у рамках конкурсу «Тримаймо стрій» за підтримки Представництва ЄС в Україні та Міжнародного фонду “Відродження”, в межах спільного проєкту #EU4USociety.
Європейський Союз буде й надалі підтримувати потужне громадянське суспільство України, яке надійно тримає тил та наближає день перемоги!
Історії
-
Фундамент майбутнього: надання нових домівок українцям, які стали жертвами війни
-
1000 днів повномасштабної війни Росії проти України: 5 фактів, які варто знати
-
Розмінування замість банківської справи: виклик стереотипам
-
Турбота поруч: як підтримка ЄС робить медичну допомогу доступнішою у віддалених селах України
-
У Києві відбувся Шостий Міжнародний Ярмарок Грантів у Сфері Культури
-
Настав час кинути виклик ґендерним стереотипам у країнах Східного партнерства